Tak toto byla opravdu vydařená akce:-) Setkání úžasných a inspirujících žen s hlubokými příběhy různých generací. Pro mě jsou tato setkání vždy velmi léčivá, to že člověk může sdílet své pocity a to jak vnímá svůj svět s ostatními. Přesně toto sdílení může mnohé inspirovat k tomu, že mohou změnit svůj postoj a uvědomit si některé za vzorců chování , které jsme často nevědomě přijali v dětství, většinou od svých rodičů nebo jiných ,,autorit,, . Slyšet jak to měli generaci před námi, a uvědomit si ,že i naši rodiče dělali vše jak nejlépe mohli nebo si mysleli, nám může pomoci toto lépe přijmout, odpustit…a jít dál, a zkusit sám k sobě přistupovat vědoměji a přiblížit se tak více ke své přirozenosti a autenticitě.

Palkli-že jsme již rodiči, co jiného a lepšího můžeme dát svým dětem, než lásku, vytvořit bezpečný prostor ke zkoumání, a BÝT sám sebou , autentický opravdový a ryzí:-)

Bez všech těch zastrašovacích a manipulativních technik, které se, mimo jiné, používají i u porodu v porodnicích( takový jsem bohužel měla zážitek já).

Jít víc do své osobní síly a nechat všem plynout, příjmout vše TAKOVÉ JAKÉ TO JE, no není to někdy osvobozující? Odevzdat se životu s důvěrou, že vše je jak má být?

A výzvy ,které nám přijdou do cesty, že se objevují v pravý čas, právě pro to že je zvládneme, když se tak rozhodneme, a že tyto výzvy slouží k našemu posunu, jak žít svůj život více naplno:-)